~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Глупавите постъпки на героите..

Go down 
+2
Renesmee Cullen
mims3
6 posters
АвторСъобщение
mims3
..UnTamed..
mims3


Брой мнения : 362
Join date : 29.06.2009
Age : 29
Местожителство : Там, където е сърцето ми...

Глупавите постъпки на героите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Глупавите постъпки на героите..   Глупавите постъпки на героите.. I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 8:32 pm

Смятате ли, че героите имат глупави постъпки..а и дразнят ли Ви някой от тях..мен чесно много ме издразни когато Бела първо целува Джейкъб и му казва, че го обича..а после реве на рамото на Едуард заради него..Ако бях на нейно място дори и да бях влюбена в Джейк щях да си мълча и да не правя подобни глупости и да наранявам другите около мен..


Последната промяна е направена от mims3 на Пон Дек 21, 2009 9:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilight.foromotion.net/forum-f17/topic-t2551.htm
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Брой мнения : 36
Join date : 02.07.2009

Глупавите постъпки на героите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупавите постъпки на героите..   Глупавите постъпки на героите.. I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 12:29 am

Всеки си има дразнщи моменти. Мен ме дразни както целувката на Бела и Джейк преди боя, така и тяхната "първа" целувка, където уж той я насилва-гадно излиза. Според мен Джейк не би постъпил със сила, за да има момиче.
Друго дразнещо бешев Здрач-мудния живот на Бела ореди да се залюби с Едуард-малко прекалила беше Стефани....
Върнете се в началото Go down
Little Wish
Чистокръвна Вълчица- Дете на Луната
Little Wish


Брой мнения : 211
Join date : 29.06.2009
Age : 27
Местожителство : .. някъде из пустините на Северния Ледовит Океан..

Глупавите постъпки на героите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупавите постъпки на героите..   Глупавите постъпки на героите.. I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 9:49 am

Колкото и обидно да звучи за 95% от феновете на Здрач, изключително много ме дразни Бела.. и връзкати и с Едуард.. Не, защото Едуард не ми е гадже или нищо подобно.. Връзката им е.. повърхностна. Всеки се опитва да не нарани другия и държат едно такова.. дразнещо разстояние, където в другите книги за вампири не съществува. Но в същото това време това разстояние не съществува, защото Едуард постоянно й се меси във всичко, забранява й неща, които тя иска да направи. Бела няма лично пространство. Това много ме дразни, защото аз никога не позволявам да ми се месят в личното пространство.
Върнете се в началото Go down
https://unusualcreatures.bulgarianforum.net
teamjacob
TM Jacob
teamjacob


Брой мнения : 116
Join date : 02.07.2009
Age : 27
Местожителство : В къщата на Джейки...

Глупавите постъпки на героите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупавите постъпки на героите..   Глупавите постъпки на героите.. I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 10:19 am

Аз съм напълно съгласна със Renesmee Cullen. Джейк никога не би използвал сила, за да я накара да направи нещо.
Върнете се в началото Go down
http://www.paramore-source.dir.bg
JaCoB_GiRl
To be, or not to be?
JaCoB_GiRl


Брой мнения : 245
Join date : 02.07.2009
Age : 32
Местожителство : In Jacob`s arms

Глупавите постъпки на героите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупавите постъпки на героите..   Глупавите постъпки на героите.. I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 11:57 am

True Blood написа:
Колкото и обидно да звучи за 95% от феновете на Здрач, изключително много ме дразни Бела.. и връзкати и с Едуард.. Не, защото Едуард не ми е гадже или нищо подобно.. Връзката им е.. повърхностна. Всеки се опитва да не нарани другия и държат едно такова.. дразнещо разстояние, където в другите книги за вампири не съществува. Но в същото това време това разстояние не съществува, защото Едуард постоянно й се меси във всичко, забранява й неща, които тя иска да направи. Бела няма лично пространство. Това много ме дразни, защото аз никога не позволявам да ми се месят в личното пространство.

Напълно съгласна съм с True Blood..Няма как Едуард да твърди,че я обича и иска да е щастлива и в същото време да й забранява да се вижда с Джейк,защото бил върколак...
Мисля,че един вампир може да бъде хиляди пъти по опасен,отколкото един върколак и то си личи в Новлоуние!!!
Върнете се в началото Go down
EfaCullen
Cullen Vampire
EfaCullen


Брой мнения : 147
Join date : 02.07.2009
Age : 31
Местожителство : Cullen`s home

Глупавите постъпки на героите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупавите постъпки на героите..   Глупавите постъпки на героите.. I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 12:57 pm

Аз не виждам защо толкова се впрягате за това че и забранява да се вижда с Джейк.. нали в крайна сметка и позволява.. а забелязали ли сте ,че Белла е с отворена уста през целия филм.. и винаги накъсва думите.. заеква.. най-дразнещият момент от филма е когато е в болницата след случката с Джеймс.. когато Едуард и казва че не може да е с нея и тя изведнъж почва да мига и заеква.. направо ме побърква...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Глупавите постъпки на героите.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Глупавите постъпки на героите..   Глупавите постъпки на героите.. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Глупавите постъпки на героите..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Снимки на колите на героите от Здрач

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Форум на Здрач-
Идете на: