~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 С какво ви впечатлиха книгите/филмите?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
mims3
..UnTamed..
mims3


Брой мнения : 362
Join date : 29.06.2009
Age : 29
Местожителство : Там, където е сърцето ми...

С какво ви впечатлиха книгите/филмите? Empty
ПисанеЗаглавие: С какво ви впечатлиха книгите/филмите?   С какво ви впечатлиха книгите/филмите? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 8:27 pm

В тази тема може да споделите какви са причините да се запалите по Здрач Сагата?? Какво намерихте в книгите/филмите, което е по-различно от всички останали продукти на пазара /понеже има много други неща за вампири/ ?? На какво според вас се дължи тази нова "мания"..

П.С. И моля ви не пишете, че "Едуард" е причината..пишете смислени изречения.. Wink


Последната промяна е направена от mims3 на Пон Дек 21, 2009 9:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilight.foromotion.net/forum-f17/topic-t2551.htm
teamjacob
TM Jacob
teamjacob


Брой мнения : 116
Join date : 02.07.2009
Age : 27
Местожителство : В къщата на Джейки...

С какво ви впечатлиха книгите/филмите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво ви впечатлиха книгите/филмите?   С какво ви впечатлиха книгите/филмите? I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 10:15 am

Хареса ми начинът по който е написана книгата - увлекателна и точно като за нас - тийнейджърите. Също така ми хареса, че Стефани е променила представата за вампирите. Не само това, че ръскат ами и това, че има добри вампири, който се опитват да живеят като съвсем нормална човешко семейство. Просто историята е невероятна....
Върнете се в началото Go down
http://www.paramore-source.dir.bg
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Брой мнения : 36
Join date : 02.07.2009

С какво ви впечатлиха книгите/филмите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво ви впечатлиха книгите/филмите?   С какво ви впечатлиха книгите/филмите? I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 11:02 am

На мен ми харесва начина й на писане-тя съчетава толкова увлекателно трагичното с комичното. Харесва ми, че е писала през погледа на вампирите, тяхната гледна точка, така да се каже. Тя пише увлекателно и вече ми е в списъка с любими автори lol!
Върнете се в началото Go down
JaCoB_GiRl
To be, or not to be?
JaCoB_GiRl


Брой мнения : 245
Join date : 02.07.2009
Age : 32
Местожителство : In Jacob`s arms

С какво ви впечатлиха книгите/филмите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво ви впечатлиха книгите/филмите?   С какво ви впечатлиха книгите/филмите? I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 11:43 am

Любовта е най-красивото и богато чувство в книгата,както и във филма.
Всяка една друга емоция,е добвка към перфектността на сюжета.
Това ме грабна.Че докато четем книгата и гледаме филма,можем да избягме от нашият сив свят и да бъдем щасливи поне за миг
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





С какво ви впечатлиха книгите/филмите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво ви впечатлиха книгите/филмите?   С какво ви впечатлиха книгите/филмите? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
С какво ви впечатлиха книгите/филмите?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Книгите или Филмите??
» Линкове към книгите!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Форум на Здрач-
Идете на: