~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 RBD /Rebelde/

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
mims3
..UnTamed..
mims3


Брой мнения : 362
Join date : 29.06.2009
Age : 29
Местожителство : Там, където е сърцето ми...

RBD /Rebelde/ Empty
ПисанеЗаглавие: RBD /Rebelde/   RBD /Rebelde/ I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 7:06 pm

RBD /Rebelde/ 975248R

RBD(съкратено от Rebelde-непокорен/ни) е известна мексиканска поп група. Членовете на групата са: Дулсе Мария ,Алфонсо Ерера, Анаи ,Майте Перони, Кристиан Чавес и Кристофър Укерман. Групата е формирана по време на снимките на теленовелата „Непокорните“, в който членовете ѝ участват. Групата има 6 албума: „Rebelde“ (американска версия: „Rebels“), „Nuestro amor“ (португалска версия: „Nosso Amor“),„Celestial“ и „Empezar desde Cero“.

Хитовете „Salvame“, „Ensename“ и „Fuego“ са самостоятелни сингли на две от певиците. Първите два са на Анаѝ, а третият на Дулсе Мария.


RBD /Rebelde/ 975243D

RBD са една много известна група в Испания,Мексико и други страни по света. Унас не са много известни,те се прочуха наскоро с излъчването на "Непокорните"(Rebelde). В сериала те заемат главните роли,като самата група е започнала да съществува благодарение на тийнновелата с помощта на Педро Дамян. Противно на мненията,че след края на сериала ще се разпаднат и хората ще загубят интерес, те продължават да жънат успех и да печелят фенове. RBD издадоха поредния албум,който се казва "започни от нула" (Empezar Desde Cero).Вече имат два видеоклипа на песни от албума.

RBD /Rebelde/ 975263J

Успешната мексиканска група RBD, поставила началото си в хитовия сериал "Непокорните" обяви решението си да сложи край след 4 години заедно и над 10 милиона продадени албума.

Те бяха една от най-страхотните групи, който съм чувала..всички са големи сладури.. I love you ..жалко е, че се разделиха.. Sad

Тук можете да коментирете и изказвате своето мнение за групата..

П.С. На този линк можете да чуете някой от песните им..
http://vbox7.com/collection:549398


Последната промяна е направена от mims3 на Пон Дек 21, 2009 4:03 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://twilight.foromotion.net/forum-f17/topic-t2551.htm
rainbow
IcE ChiCk
rainbow


Брой мнения : 25
Join date : 02.07.2009
Age : 30

RBD /Rebelde/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RBD /Rebelde/   RBD /Rebelde/ I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 9:37 am

RBD са страшни cheers макар че инцидентно съм слушала някои техни песни мн ми харесаха. Дано се съберат отново! Surprised
Върнете се в началото Go down
 
RBD /Rebelde/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Favourites-
Идете на: