~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Книгите или Филмите??

Go down 
+3
Renesmee Cullen
teamjacob
mims3
7 posters
АвторСъобщение
mims3
..UnTamed..
mims3


Брой мнения : 362
Join date : 29.06.2009
Age : 29
Местожителство : Там, където е сърцето ми...

Книгите или Филмите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Книгите или Филмите??   Книгите или Филмите?? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 5:17 pm

Тук е мястото да споделите с нас дали харесвате книгите пред филмите от поредицата Здрач или обратното..дали предпочитате сами да си представяте сюжета от книгите или да се наслаждавате на любимите ни актьори..
Върнете се в началото Go down
http://twilight.foromotion.net/forum-f17/topic-t2551.htm
teamjacob
TM Jacob
teamjacob


Брой мнения : 116
Join date : 02.07.2009
Age : 27
Местожителство : В къщата на Джейки...

Книгите или Филмите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите или Филмите??   Книгите или Филмите?? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 8:06 pm

Аз лично предпочитам книгите.
Първо - по-дълги са. Мога да ге чета с дни, а филмът е по-малко от 2ч.
Второ - описват се чувствата на геройте, а във филмите не се показват.
Трето - във филма не се предава всичко. Нормално, иначе филма щеше да трае дни... И много от любимите ми моменти в книгите ги няма.
И общо взето това е.
Върнете се в началото Go down
http://www.paramore-source.dir.bg
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Брой мнения : 36
Join date : 02.07.2009

Книгите или Филмите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите или Филмите??   Книгите или Филмите?? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 11:50 pm

Определено книгите! Тези две изкуства, аз не обичам да ги съпоставят, но като запален читател добрата стара книга си остава номер 1, защото иначе се запознаваме със съдържанието от чужда гледна точка! Това, разбира се, не ознаава, че филмите не бива да ги има. Има нужда от тях, но нека първо феновете прочетат книгите!
Върнете се в началото Go down
Little Wish
Чистокръвна Вълчица- Дете на Луната
Little Wish


Брой мнения : 211
Join date : 29.06.2009
Age : 27
Местожителство : .. някъде из пустините на Северния Ледовит Океан..

Книгите или Филмите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите или Филмите??   Книгите или Филмите?? I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 9:52 am

Аз залагам за книгите. Там вампирите са описани като божества, ако мога да се изразя така. Там са съвършенни. Но в реалния живот, никой не може да изиграе съвършенност. Никой актьор не е съвършен. А и във филма са изпуснати тооооооооолкова много неща. Детайли, всичко. Wink
Върнете се в началото Go down
https://unusualcreatures.bulgarianforum.net
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Брой мнения : 36
Join date : 02.07.2009

Книгите или Филмите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите или Филмите??   Книгите или Филмите?? I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 10:53 am

True Blood написа:
Аз залагам за книгите. Там вампирите са описани като божества, ако мога да се изразя така. Там са съвършенни. Но в реалния живот, никой не може да изиграе съвършенност. Никой актьор не е съвършен. А и във филма са изпуснати тооооооооолкова много неща. Детайли, всичко. Wink

Като ти прочетох мнението се сетих за едно интервю на Стефани, където казва, че когато са й заявили, че ще публикуват Здрач, тя се се сетила колко различнит са "нейните" вампири от разпространения модел.
Върнете се в началото Go down
JaCoB_GiRl
To be, or not to be?
JaCoB_GiRl


Брой мнения : 245
Join date : 02.07.2009
Age : 32
Местожителство : In Jacob`s arms

Книгите или Филмите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите или Филмите??   Книгите или Филмите?? I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 11:46 am

Предпочитам да чета книга,от колкото да гледам филм.
В книгата всеки един детайл е описан подоробно и прекрасно,а във филма нещата са по сбити и доста различни.Книгата е точната история,докато филма е кратък преразказ на по важните събитя в историята.
Върнете се в началото Go down
angel4etoto100
Team Edward
angel4etoto100


Брой мнения : 128
Join date : 03.07.2009
Местожителство : Във КъЩатА нА КъЛАнОви

Книгите или Филмите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите или Филмите??   Книгите или Филмите?? I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 2:31 pm

Хах мен ме запаи сестра ми...първо гледах филма..бях толкова хлътнала по Здрач че реших да прочета и книгаа...неможех да заспя и цяла нощ стоях будна и четях...когато я свърших филма ми се стори ужасен нямше половината моменти в книгата...а някои дори бяха променени тъйче...да определено книгата
Върнете се в началото Go down
true_blood_and_twilight
*Слънчо*
true_blood_and_twilight


Брой мнения : 51
Join date : 02.07.2009
Местожителство : Форкс

Книгите или Филмите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите или Филмите??   Книгите или Филмите?? I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 7:41 pm

Предпочитам книгите. С тях можеш да се представиш всяка картинка, герой. При Здрач бяха пропуснали много хубави моменти, но това не е темата. Embarassed
И книгите са по голями, а пък чуствата не можеш да ги изразиш в филма. tongue
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книгите или Филмите?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите или Филмите??   Книгите или Филмите?? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Книгите или Филмите??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» С какво ви впечатлиха книгите/филмите?
» Линкове към книгите!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Форум на Здрач-
Идете на: