~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 *The Bloody Girl* sais HellO!!!...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
*The Bloody Girl*
Eat me, Jasper, eat me



Брой мнения : 43
Join date : 02.07.2009
Age : 30
Местожителство : Across Your Imagination

*The Bloody Girl* sais HellO!!!... Empty
ПисанеЗаглавие: *The Bloody Girl* sais HellO!!!...   *The Bloody Girl* sais HellO!!!... I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 12:28 pm

Здравейте... Ако може да се представим (спокойно нямам раздвоение на личността, просто профила се използва от двама души). Ние сме напълно зарибени фенки на Здрач... И се разтапяме под погледа на... Джаспър! Ха! Не Едуард... той просто на мен ми се струва прекалено перфектен... Както и да е. Нямам нищо против него, но предпочитам златокосия красавец Very Happy Пиша най-вече фикове в които се гавря с героите... Смешни ситуации и така нататък...
Имената ни са Мади и Ники. Здравейте :(wave):.... Ние сме сестри и сме от Варна и бла-бла-бла...
Ако имате някакви въпроси към нас със радост ще ви отговорим Very Happy
Върнете се в началото Go down
Little Wish
Чистокръвна Вълчица- Дете на Луната
Little Wish


Брой мнения : 211
Join date : 29.06.2009
Age : 27
Местожителство : .. някъде из пустините на Северния Ледовит Океан..

*The Bloody Girl* sais HellO!!!... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: *The Bloody Girl* sais HellO!!!...   *The Bloody Girl* sais HellO!!!... I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 12:35 pm


Кфо прайте бе момичета? Що не пишете в скайп?

Любима песен?

Любима книга?

Ед или Джейк?

Емет или Джас?

Имаш ли скайп?

Любим текст на песен, въобще?

Любима емотиконка?
Върнете се в началото Go down
https://unusualcreatures.bulgarianforum.net
*The Bloody Girl*
Eat me, Jasper, eat me



Брой мнения : 43
Join date : 02.07.2009
Age : 30
Местожителство : Across Your Imagination

*The Bloody Girl* sais HellO!!!... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: *The Bloody Girl* sais HellO!!!...   *The Bloody Girl* sais HellO!!!... I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 1:10 pm

Little Wish написа:

Кфо прайте бе момичета? Що не пишете в скайп?

Любима песен?

Любима книга?

Ед или Джейк?

Емет или Джас?

Имаш ли скайп?

Любим текст на песен, въобще?

Любима емотиконка?

Дообре... сега отговаря Ники...

1. (любимата песен)... Абе де да знам... всеки ден имам различна любима песен според настроението ми. Днес ми е Three Days Grace - Are You Ready
2.(любима книга) Как може да питаш такива неща? Естествено че здрач пордицата, но втора във списъка е Vampire Diaries поредицата. Просто много ме кефят вампирските книги бе ей!...
3.(Ед или Джейк) Всеки един от двамата си има своите привилегии но ще избера Джейк - той е по-сладък...
4.(Емет или Джаз) Уф... Като се вземе на предвид че съм лудо влюбена в Джаспър той ще ми е фаворита в този въпрос, но искам да добавя че Емет ме кефи супер много! Той е голямо сладко мече, а Джаз е този в който искам да се отъркам Very Happy
5.(имаш ли скайп) Естетсвено че имам! Що за въпрос е това? Laughing
6.(любим текст на песен) Ами малко ще ми е трудно тук.. но мисля че мога да отговоря. Предполагам 3DG - Drown, мисля че текста е страхотен, дори можеш да усетиш изторията зад него. Но всички текстове на 3DG са такива...
7.(любима емотиконка) Ето тази.... l-( ...Можеш да я водиш в скайп. Просто ме разсмива.
Върнете се в началото Go down
*The Bloody Girl*
Eat me, Jasper, eat me



Брой мнения : 43
Join date : 02.07.2009
Age : 30
Местожителство : Across Your Imagination

*The Bloody Girl* sais HellO!!!... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: *The Bloody Girl* sais HellO!!!...   *The Bloody Girl* sais HellO!!!... I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 1:24 pm

Little Wish написа:

Кфо прайте бе момичета? Що не пишете в скайп?

Любима песен?

Любима книга?

Ед или Джейк?

Емет или Джас?

Имаш ли скайп?

Любим текст на песен, въобще?

Любима емотиконка?

(Maddie)
Тъй, здрасти (;(
1. Това не знам дали трябва да му пиша отговор, но както и да е Laughing ,
ако трябва, ами нищо не правя, горещо ми е lol! . А за скайпа, аз писах ама до преди малко не бях вкъщи и може би за това не бях отговорила Very Happy .
2. Ъм, ъм, де да знам имам много любими песни, може би Get Out Alive естествено на 3DG.
3. Книга, ами аз не чета много книги(предпочитам ако е книга да е фенфик(книга)) затова бих казала някоя от частите на Здрач, ъм, може би Новолуние, там имаше най-много емоции, драма, аааа, и може би тя ми е любима не само от поредицата ами като цяло.
4. На този въпрос отговорът е много лесен, Джейк Like a Star @ heaven . Понеже, Едуард е прекалено перфектен и властен, трябва да става само неговото и това малко ме дрази, забрани на Бела двете желания които искаше(бяха само две за Бога)(е после ги изпълни, но това е друг въпрос), просто предпочитам Джейк (;
5. А на този(въпрос) вече отговорът не е много лесен, въпреки че ще избера Джас, няма как да го обясня, може би сега ще кажа най-повърхностното нещо, но просто и двамата ми харесват. Избрах Джас защото просто изглежда, ама малко по-добре от Ем. а пък и силата на Джас е по-хубава от тази на Ем, и косата, мммм geek . Чакай че се замечтах.
6. Да, дъъъъ. Знаеш го, е този въпрос сигурно е към сестрата, понеже мисля че ти и го нямаш(скайпа, имам предвид lol! ).
7. Нямам любим текст на песен, щом текста разказва история значи е хубав, а щом с мелодия и текст можеш да накараш човекът който слуша песента да си представи тази история значи е перфектен cyclops .
8. Ами може би " lol! ", тази най-сладурска е.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





*The Bloody Girl* sais HellO!!!... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: *The Bloody Girl* sais HellO!!!...   *The Bloody Girl* sais HellO!!!... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
*The Bloody Girl* sais HellO!!!...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» My Bloody Valentine

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Лична Зона-
Идете на: