~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Поздрав! EfaCullen

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
EfaCullen
Cullen Vampire
EfaCullen


Брой мнения : 147
Join date : 02.07.2009
Age : 31
Местожителство : Cullen`s home

Поздрав! EfaCullen Empty
ПисанеЗаглавие: Поздрав! EfaCullen   Поздрав! EfaCullen I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 11:20 am

[b]Аз съм Ева.. на 16 от София.. Вманиачена по вампирите.. зарибена по Кълънс.. Twisted Evil Обичам да слушам саундтраковете и... вкъщи е пълно със вампирски неща Very Happy .. като се почне от изкуствени зъби.. до бижутерията на здрач.. Twisted Evil имам пиърсинг.. слушам електронна музика.. и малко комерсиал /дъ войс/ Smile и.. мисля че е това..


Последната промяна е направена от EfaCullen на Нед Дек 20, 2009 10:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Little Wish
Чистокръвна Вълчица- Дете на Луната
Little Wish


Брой мнения : 211
Join date : 29.06.2009
Age : 27
Местожителство : .. някъде из пустините на Северния Ледовит Океан..

Поздрав! EfaCullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрав! EfaCullen   Поздрав! EfaCullen I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 12:36 pm

Ам.. Здрасти.. Аз имам няколко въпросчета..

Любима песен?

Любима книга?

Ед или Джейк?

Емет или Джас?

Любим текст на песен?

Любима емотиконка?
Върнете се в началото Go down
https://unusualcreatures.bulgarianforum.net
EfaCullen
Cullen Vampire
EfaCullen


Брой мнения : 147
Join date : 02.07.2009
Age : 31
Местожителство : Cullen`s home

Поздрав! EfaCullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрав! EfaCullen   Поздрав! EfaCullen I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 1:23 pm

Здравееееей cyclops Very Happy
Знааааачи.. любима песен едва ли имам.. умирам за няколко песни.. но.. ще кажа коя слушам най-често.. cressida - 6am.. За книга едва ли няма да се сетиш коя е.. цялата поредица на Здрач.. но най-много ме грабна Зазоряване.. Джейк е адски сладкия тип.. но момиче като мен си има само 1 слабост.. вампирите.. така че.. предпочитам Едуард.. Емет бих го взела за по-голям брат.. мноооооооого по-голям,който да ми се присмива за всяко непохватно нещо... Very Happy Very Happy но виж.. мисля ,че на едно друго място съм разкрила истинската си зарибявка- умирам за Джакс... гледала съм почти всички филми,серии и предавания в които участва.. най-много ме увлече в Senior skip day и Beautiful People ... любим текст.. може би нямам.. аз подбирам текстовете по начин,който някои хора не разбират.. трябва да си пасва със мелодята..ритъма.. и всичко трябва да е на една вълна.. любимата ми емотиконка.. е Twisted Evil ТАЗИ! cheers ако имаш още въпроси- тук съм Arrow
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поздрав! EfaCullen Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поздрав! EfaCullen   Поздрав! EfaCullen I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поздрав! EfaCullen
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Лична Зона-
Идете на: