~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела??

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
mims3
..UnTamed..
mims3


Брой мнения : 362
Join date : 29.06.2009
Age : 29
Местожителство : Там, където е сърцето ми...

Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела?? Empty
ПисанеЗаглавие: Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела??   Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела?? I_icon_minitimeСря Юли 01, 2009 10:15 pm

Тук ми е интересно да попитам като цяло какво мислите за решенията на Бела..правилно ли беше да избере Едуард вместо Джейк..правилно беше решението й да стане вампир или да запази детето, въпреки че можеше да умре..или въоще решението й да се премести във Форкс..Коментирайте тук..ако си сетите за някое друго нейно решение, по което имате друго мнение или одобрявате споделете също тук.. Smile


Последната промяна е направена от mims3 на Пон Дек 21, 2009 9:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilight.foromotion.net/forum-f17/topic-t2551.htm
teamjacob
TM Jacob
teamjacob


Брой мнения : 116
Join date : 02.07.2009
Age : 27
Местожителство : В къщата на Джейки...

Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела??   Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела?? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 8:02 pm

Определено решенията на Бела (или поне повечето) са правилни.
Като започнем от решението и да се премести във Форкс. Това, което прави за майка си ( да я остави да пътува с любовта си) е много правилно и показва колко обича майка си!
Решението и да избере Едуард, колкото и трудно да ми е да призная правнилно е да избере Едурд. Все пак Джейк и беше само приятел, а Едуард - нейната сродна душа. Писано им беше да бъдат заедно и въпреки, че разби сърцето на Джейк беше правилно да избере Ед ( едно нещо и за себе си да направи ).
Да задържи Ренезме. Иска ли питане. Това е от правилно по-правилно. Все пак Ренезме не беше лошо същество и не нерени никого нарочно. Коя майка ще остави детето си, а особенно Бела.
Според мен единственото и грешно решение беше в Новолуние, когато правеше опасни неща, за да чуе гласа на Едуард. Той искаше да не се наранява и да остане жива. И след това Ед помисли, че е умряла и отиде в Италия.
Върнете се в началото Go down
http://www.paramore-source.dir.bg
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Брой мнения : 36
Join date : 02.07.2009

Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела??   Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела?? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 11:57 pm

Според мен повечето й решения за павилни. Избор межди Едуард и Джейк аз не виждам, колкото и да каваше, че обича Джейк, тя е безумно омагьoсана от Едуард. Нямаше начин и тя си го казва. Избора да стане вампир си беше предначертан-не може сред толкова необикновени същества да остане протсо човек. А избора за Ренесми за мен е най-правилният пт всички! Трябваше и Джейк да намери неговата половинка и той да получи желаното. А неси е толкова необикновена, колкото и той самия.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела??   Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела?? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Според вас правилни ли са решенията, които е взела Бела??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кой се влюбва първи според Вас?
» Според вас.. дали някъде по света...
» Бела или Таня??
» Дразни ли Ви Бела??
» Кристен Стюарт /Бела Суон/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Форум на Здрач-
Идете на: