~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате??

Go down 
+3
Little Wish
EfaCullen
mims3
7 posters
АвторСъобщение
mims3
..UnTamed..
mims3


Брой мнения : 362
Join date : 29.06.2009
Age : 29
Местожителство : Там, където е сърцето ми...

Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? Empty
ПисанеЗаглавие: Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате??   Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? I_icon_minitimeСря Юли 01, 2009 9:11 pm

В книгата се казва, че специалните сили на вампирите се получават от уголемените им човешки възможностти. Като Алис, която като човек е имала някакъв талант да вижда бъдещето, а като вампир тези нейни способностти са се развили... така че според вас какви способности бихте имали вие ако бяхте вампири.. Wink


Последната промяна е направена от mims3 на Пон Дек 21, 2009 9:25 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://twilight.foromotion.net/forum-f17/topic-t2551.htm
EfaCullen
Cullen Vampire
EfaCullen


Брой мнения : 147
Join date : 02.07.2009
Age : 31
Местожителство : Cullen`s home

Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате??   Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 11:37 am

..предполагам..ако бях вампирясало същество.. Very Happy може би щях да имам супер бързината... и може би нещо с контролиране на чувствата на другите.. да ги карам да мразят..да обичат..да са весели..тъжни..да изпитват болка..
Върнете се в началото Go down
Little Wish
Чистокръвна Вълчица- Дете на Луната
Little Wish


Брой мнения : 211
Join date : 29.06.2009
Age : 27
Местожителство : .. някъде из пустините на Северния Ледовит Океан..

Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате??   Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 12:25 pm

Може би тази на Джас.. Най - поносима е, ако мога така да се изразя.. Всмисъл, че не се наранява, като разбира какво ще стане в бъдеще или чете мислите на другите.
Но ми харесва и дарбата на Бела. Някак.. полезна е. Можеш да защитиш най - добре близките си хора с нея.Дарбата на Елеазар също ме кефи.
Върнете се в началото Go down
https://unusualcreatures.bulgarianforum.net
*The Bloody Girl*
Eat me, Jasper, eat me



Брой мнения : 43
Join date : 02.07.2009
Age : 30
Местожителство : Across Your Imagination

Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате??   Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 12:54 pm

Предполагам тази на Джаз. Чувала съм хора да ми казват че съм доста харизматична. Това трябва да значи нещо, нали?
Все пак ми харесва да мога да променям чувстват на хората. Просто е... божествено! Това е най-хубавата способност от всичките... поне за мен. И ще се радвам ако стана вампир и я притежавам...
Върнете се в началото Go down
teamjacob
TM Jacob
teamjacob


Брой мнения : 116
Join date : 02.07.2009
Age : 27
Местожителство : В къщата на Джейки...

Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате??   Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 7:52 pm

Като вампир сигурно щях да получа способността да забавлявам хората до пръсване. Казват ми, че съм много забавна и сигурно това ще е и дарбата ми да разсмивам хората.
Върнете се в началото Go down
http://www.paramore-source.dir.bg
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Брой мнения : 36
Join date : 02.07.2009

Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате??   Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 12:01 am

Може би способността на Бенджамин, най ми харесва! След нея е щитът на Бела. Може ли и двете? Embarassed
Върнете се в началото Go down
angel4etoto100
Team Edward
angel4etoto100


Брой мнения : 128
Join date : 03.07.2009
Местожителство : Във КъЩатА нА КъЛАнОви

Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате??   Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 2:43 pm

можеби бих имала дарбата на едуард...не защото го харесвам а защото като погледна един човек и веднага разбирам какво си мисли за мен Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате??   Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате?? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ако можехте да бъдете вампир каква сила бихте искали да имате??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Перфектен вампир
» Какво бихте променили...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Форум на Здрач-
Идете на: