~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Оприличавате ли се с някого от Здрач??

Go down 
+2
EfaCullen
mims3
6 posters
АвторСъобщение
mims3
..UnTamed..
mims3


Брой мнения : 362
Join date : 29.06.2009
Age : 29
Местожителство : Там, където е сърцето ми...

Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? Empty
ПисанеЗаглавие: Оприличавате ли се с някого от Здрач??   Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? I_icon_minitimeСря Юли 01, 2009 7:59 pm

Както е казал някой "Свят като цвят.."..така и хората са различни..имат своите собствени черти, определени характери, типични за самите тях и често нашите приятели ни познават по-добре от нас самите и знаят как ще реагираме в точно определена ситуация..
Героите от книгата са много различни сами по себе си..имат различни характери, навици и черти. Всеки герой би могъл да носи нещо от теб. Сподели с нас тук..


Последната промяна е направена от mims3 на Пон Дек 21, 2009 9:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilight.foromotion.net/forum-f17/topic-t2551.htm
EfaCullen
Cullen Vampire
EfaCullen


Брой мнения : 147
Join date : 02.07.2009
Age : 30
Местожителство : Cullen`s home

Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оприличавате ли се с някого от Здрач??   Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 11:39 am

може би съм като Джаспър... често обърквам емоциите на хората... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
JaCoB_GiRl
To be, or not to be?
JaCoB_GiRl


Брой мнения : 245
Join date : 02.07.2009
Age : 32
Местожителство : In Jacob`s arms

Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оприличавате ли се с някого от Здрач??   Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 11:51 am

Най-добрия ми приятел ме оприличава на Джейкъб.Аз също се оприличавам на него..
Импулсивна съм...Винаги първо правя нещо,чак тогава се замислям.
Агресивна съм...Лесно избухвам.
Обичам да се закачам с хората,но повече обичам да им съсипвам настроението.
Когато обичам един човек давам всичко за него.Способна съм да се откажа от себе си,заради него... Smile
Върнете се в началото Go down
*The Bloody Girl*
Eat me, Jasper, eat me



Брой мнения : 43
Join date : 02.07.2009
Age : 30
Местожителство : Across Your Imagination

Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оприличавате ли се с някого от Здрач??   Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 12:11 pm

Ха... Странен въпрос, защото наистина се опреличавам с някой от поредицата. Сега, може да изглежда наситина странно, но се опреличавам на Джаспър. Нямам предвид на МЪЖ, ами на характер, сили роля което играе... Той винаги не е центърна на цялото внимание, слаб контрол, манитулация на чувствата.... Просто той се в вписва в ми целия образ. И мага да си кажа че хората наистина, ама наистина не могат да контролират емоциите си около мен. Аз им ги контролирам.
Например влизам някъде, започвам да говоря с някой, казваm една шега започвам да се смея и хората около мен започват да се смеят също, дори тези които не са чули шегата (казват ми че имам заразителен смях).
Друг пример, когато не се чувствам добре, като да ми е тъжно или нещо подобно настроението и на тези около мен се сдухва...
Е, мисля че това са основните причини по които се опреличава на Джаспър...
Върнете се в началото Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Брой мнения : 36
Join date : 02.07.2009

Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оприличавате ли се с някого от Здрач??   Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 12:14 am

Мисля, че по характер нещо като Джейк-може би и затова толкова ми харесва героя. Другият герой на който наподобавам е Джейн, затова не ми и харрресва, тя олицетворява всичките ми лоши черти-малка, миловидна на вид, но ужасно опасна и причинява много мъка на околните.
Върнете се в началото Go down
IzaBella_Cullen

IzaBella_Cullen


Брой мнения : 2
Join date : 20.07.2009
Age : 28
Местожителство : Форкс

Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оприличавате ли се с някого от Здрач??   Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? I_icon_minitimeПон Юли 20, 2009 4:26 pm

аз съм точно като бела едно камъче да има и ще се спъна в него да падна не съм от най общителните и не съм много по разговорите само ми липсва един едуард
study
Върнете се в началото Go down
http://kefche.com/munka665
Sponsored content





Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оприличавате ли се с някого от Здрач??   Оприличавате ли се с някого от  Здрач?? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Оприличавате ли се с някого от Здрач??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Здрач Азбука
» Здрач - Само за тийнейджъри?!
» Добре ли знаеш поредицата Здрач??
» Снимки на колите на героите от Здрач
» Колко фен на "Здрач" си наистина??

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Форум на Здрач-
Идете на: