~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ето и моята скромна персона Dark Angel

Go down 
АвторСъобщение
Dark Angel

Dark Angel


Брой мнения : 24
Join date : 19.02.2010

Ето и моята скромна персона  Dark Angel Empty
ПисанеЗаглавие: Ето и моята скромна персона Dark Angel   Ето и моята скромна персона  Dark Angel I_icon_minitimeПет Фев 19, 2010 12:35 am

Здравейте аз се казвам Ани и съм от Стара Загора. Аз съм пристрастена е безумно влюбена както в книгите така и филмите за здрач.Моя любим герой от книгите за васе може би голяма почуда е Езме. Харесвам Езме ,защото е майката която много искам да имам ,но за мое съжаление не е така майка ми е пълната нейна противоположност.Харесвам Езме,защото е много мила,внимателна и има огромно сърце. Също така защото е много грижовна и винаги иска да помогне на някой в беда дори и той да не е от нейното семейство както се видя в последната книга където предлагаше на Сет,Джей и Лия храна,дрехи и подслон. Харесва ми нейната майчинска нагласа към всички. Е какво друго да ви кажа освен че имам двама по-големи братя които също са фенове на здрач. Е ако имате някакви въпроси ми ге задайте.
Върнете се в началото Go down
 
Ето и моята скромна персона Dark Angel
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Лична Зона-
Идете на: