~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Списък на произведенията

Go down 
АвторСъобщение
mims3
..UnTamed..
mims3


Брой мнения : 362
Join date : 29.06.2009
Age : 29
Местожителство : Там, където е сърцето ми...

Списък на произведенията Empty
ПисанеЗаглавие: Списък на произведенията   Списък на произведенията I_icon_minitimeПон Дек 21, 2009 3:19 pm

В процес на писане:

Фикове

Да изгубиш безценното..
Коментари: Тук
Автор: mims3
Резюме: Любовта..Толкова ли е прекрасна, колкото всички я описват?! Можех само да си задавам този въпрос. Никога не беше ме връхлетявало това чувство досега..Докато не го срещнах..Той бе всичко, което исках в любимия си човек, но с разликата, че той не беше човек. Дали това правеше любовта ни различна?! Или изобщо имало ли е любов?! Опитах се да го забравя, но сърцето помни всичко..и боли Господи боли както никога досега..Ах, Господ ли споменах!? Ако го имаше, никога нямаше да допусне да стане нещо подобно. Животът ми е счупен на парчета, които са разпилени по света..Единственият го няма..Защо да живея?? Смърт..кръв..покой..това исках само..И ето, че го получих..Усещам парещата болка в мен, усещам напускащия ме живот, усещам как кръвта ми изтичаща капка по капка от мен..Свърших се..Сбогом, любов..


Розали Хейл
Коментари: Тук
Автор: JaCoB_GiRl




Преводи

Лунното бебче
Коментари: Тук
Автор: Little Wish
Резюме: Погледнах меките керемидени вълчи очи които бяха пред мен. Той погледна обратно към мен с неговите топли кафяви очи. Тогава видях пясъчния вълк до мен. Но неговите очи бяха заключени върху малкото бебче,заспало на рамото ми. Затегнах ръцете си около него. Отместих си погледа от тях и зазяпах напред. Там ведях онези ярко червени очи. Всичките три чифта прекосиха разстоянието от сенките до нас. Искаха само едно нещо. Джабела

I Like Bears...
Коментари: Тук
Автор:*The Bloody Girl*
Резюме: Това е от името на Емет и не е една от обичайните смешни сценки..




Стихотворения и Рисунки

rainbow стихотворения...
Коментари: Тук
Автор: rainbow

рисунки и стихчета by efchoo
Коментари: Тук
Автор: EfaCullen
Върнете се в началото Go down
http://twilight.foromotion.net/forum-f17/topic-t2551.htm
 
Списък на произведенията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Роулплей-
Идете на: