~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Сънища...

Go down 
АвторСъобщение
EfaCullen
Cullen Vampire
EfaCullen


Брой мнения : 147
Join date : 02.07.2009
Age : 30
Местожителство : Cullen`s home

Сънища... Empty
ПисанеЗаглавие: Сънища...   Сънища... I_icon_minitimeПет Юли 10, 2009 8:48 pm

Такаам.. разкажете сега, сънували ли сте някой от Здрач? Или че сте във филма? Или че сте част от някоя приятна любовна сцена от Здрач? Каквото и да е свързано с филма и е било във ваш сън-разкажете го тук!.. cheers
Върнете се в началото Go down
EfaCullen
Cullen Vampire
EfaCullen


Брой мнения : 147
Join date : 02.07.2009
Age : 30
Местожителство : Cullen`s home

Сънища... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища...   Сънища... I_icon_minitimeПон Дек 21, 2009 2:53 pm

Явно викой не желае да ме уважи и да драсне нещо.. сама ще си пиша.. Evil or Very Mad


Аз сънувах наскоро че съм в една необятна гора, пресечена от широоока река с много скали.. реката се вливаше в нещо като езеро или море.. не зная точно.. на скалите стоеше едно момче и гледаше във буйната вода.. изведнъж скочи.. Нямаше как да оцелее сам и аз трябваше да го спася.. но в съня си, знам че НЕ мога да плувам.. и ме е страх да скоча и да го спася.. Както и да е.. преодолах страха си и скочих.. след момент вече бях при него.. и не се давех.. просто не дишах.. Бях вампир! Не ми беше нужно да дишам.. Спасих го и отидохме навътре в гората.. оказа се, че и той е вампир.. но очите му бяха нормални.. имам в предвид ЗЕЛЕНИ.. а моите бяха черни.. Отидохме на лов и аз се движех толкова бързо.. Кръвта се разля в устата ми и вкусът беше неуписуем..уникален.. беше ми вкусно.. а той стоеше отстрани и ме наблюдаваше.. след това дойде бавно към мен и ми каза:
- От много време искам да ти кажа че...

и се събудих.. affraid
Върнете се в началото Go down
 
Сънища...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Форум на Здрач-
Идете на: