~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кой се влюбва първи според Вас?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
mims3
..UnTamed..
mims3


Брой мнения : 362
Join date : 29.06.2009
Age : 29
Местожителство : Там, където е сърцето ми...

Кой се влюбва първи според Вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой се влюбва първи според Вас?   Кой се влюбва първи според Вас? I_icon_minitimeСря Юли 01, 2009 6:47 pm

Който е чел Здрач и Среднощно слънце (само излязлата част) може би ще отговори по-лесно. Тук верен отговор няма..
Бела винаги си е мислела, че тя обича Едуард повече, че тя се е влюбила първа, може би.. Докато Едуард изглежда по-сигурен и в двете...

И все пак вие как мислите?? Кой се е влюбил първи??

Аз мисля че и двамата неусетно се влюбват..Бела е запленена от него физически..защото е различен и нещо я привлича в него../оффф малее как няма той е очарователен!! Razz /..А Едуард първата му мисъл беше да й изпие кръвта..ама след тва почна да я предпазва по всякакъв начин..започна малко по малко да го е грижа все повече за нея..Така че и двамата се се влюбили може би по едно й също време.. Very Happy ..все пак никога няма да знаем как всъщност стоят нещата Laughing ..освен ако Стефани не издаде тайната..въпреки че предпочитам да има нещо неразкрито и тайнствено.. Very Happy


Последната промяна е направена от mims3 на Пон Дек 21, 2009 9:28 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://twilight.foromotion.net/forum-f17/topic-t2551.htm
ani1
Гост




Кой се влюбва първи според Вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой се влюбва първи според Вас?   Кой се влюбва първи според Вас? I_icon_minitimeСря Юли 01, 2009 7:53 pm

Според мен е доста трудно да се определи кой, но според мен Бела първа има симпатии към него, защото докато той се опитва да я избягва заради уханието й тя се възхищава на красотата и на красивите му движение.
Върнете се в началото Go down
Tani4ka

Tani4ka


Брой мнения : 7
Join date : 01.07.2009
Age : 29
Местожителство : Димитровград

Кой се влюбва първи според Вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой се влюбва първи според Вас?   Кой се влюбва първи според Вас? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 12:07 am

Едуард е първи.
Когато Бела си мисли за него и когато той го няма, тя само изпитва симпатии към него. Нищо повече - леко привличане от това, че е адски мистериозен. Но Едуард е първия, защото той избягва от нея о ще първия ден и Алис му казва, че ще се влюби в човешкото момиче. Когато е в Аляска той си мисли за нея, за това , че я харесва страшно много и за това, че тя може да го отхвърли или той да й изпие кръвта.
Според мен той е пръв, защото после ходи и в стаята й и тогава разбива, че наистина я обича и, че няма да позволи нищо и никой да я нарани по какъвто и начин да е и , че ще я пази с цената на "живота си" ... Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/tanity5
*The Bloody Girl*
Eat me, Jasper, eat me



Брой мнения : 43
Join date : 02.07.2009
Age : 30
Местожителство : Across Your Imagination

Кой се влюбва първи според Вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой се влюбва първи според Вас?   Кой се влюбва първи според Вас? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 12:18 pm

По-скоро Бела. Едуард се влюбва в Бела много по-късно от нея.
Ако сте чели MS ще знаете че той се влюбва в нея чак след като тя казва името му насън... Е, не че се "влюбва" когато чува името си... ами, след като чува, че тя казва името му, той най-сетне се убеждава в любовта, която е изпитвал към нея... Оф... абе не знам!
И двамата се влюбват по едно и също време!... ето въпроса е решен Very Happy
Върнете се в началото Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Брой мнения : 36
Join date : 02.07.2009

Кой се влюбва първи според Вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой се влюбва първи според Вас?   Кой се влюбва първи според Вас? I_icon_minitimeЧет Юли 02, 2009 11:59 pm

Мисля, че Бела първа го признава пред себе си, докато Едуард бае се помъчи преди да си го признае сам. Но за мен тяхното си е любов от пръв поглед, което ще рече че и двамата в един и съши момент!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой се влюбва първи според Вас? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой се влюбва първи според Вас?   Кой се влюбва първи според Вас? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой се влюбва първи според Вас?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Форум на Здрач-
Идете на: