~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 I Like Bears...

Go down 
АвторСъобщение
*The Bloody Girl*
Eat me, Jasper, eat me



Брой мнения : 43
Join date : 02.07.2009
Age : 30
Местожителство : Across Your Imagination

I Like Bears... Empty
ПисанеЗаглавие: I Like Bears...   I Like Bears... I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 6:56 pm

Открих това фикче (всъщност не може да се нарече фикче) преди много време и чак сега реших да го преведа. Това е от името на Емет и не е една от обичайните смешни сценки. На мен ми се стори много мило и хубаво, затова ще го пусна. Пускайте коментарите тук, и моля ви да коментирайте, дори да не ви е харесало, просто за да знам дали някой го е прочел...


I Like Bears

Харесвам мечки.

Харесвам ги, защото за толкова вкусни, и могат да се бият когато са раздразнени.

Заради това всички други мислят че ги харесвам. – боя.

Разбира се, харесвам хубавия бой. Трябва да намериш начини да минава времето, когато дните и нощите се преплитат. И моята собствена сила е... ами... това е силата ми.

Знам че вече не е забавно да предизвиквам някой от другите мъже. Знам че на тях не им е забавно. Приемам го. Малко забавление няма да навреди на никой... през повечето време. Всички се опитват да спечелят, и са станали по-добри с времето.

Затова нека си мислят, че харесвам мечките заради боя. Наистина, много по-лесно е отколкото да се опитваш да им го обясниш.

Едуард знае, но се прави че не разбира. Той отказва да види, че ще бъда признателен на съществото което доведе до евентуалното „проклеване на душата ми”. Какъв шок. Той трябва да възприема и другите гледни точки понякога. Бела е тази, която разбира. Той започва да разбира.

Защото, виждате ли...

без мечките...

нямаше да имам Роуз.
Върнете се в началото Go down
 
I Like Bears...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Роулплей-
Идете на: