~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ренесме и Джейкъб?!

Go down 
+2
teamjacob
mims3
6 posters
АвторСъобщение
mims3
..UnTamed..
mims3


Брой мнения : 362
Join date : 29.06.2009
Age : 29
Местожителство : Там, където е сърцето ми...

Ренесме и Джейкъб?! Empty
ПисанеЗаглавие: Ренесме и Джейкъб?!   Ренесме и Джейкъб?! I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 6:45 pm

Какво мислите Вие за най-странната двойка в поредицата Здрач??..Споделете с нас мнението си за цялата работа с отпетчатването и как според вас ще продължи тяхната връзка..и разбира се как мислите за тези взаимотшения между човек-вампир и върколак..


Последната промяна е направена от mims3 на Пон Дек 21, 2009 9:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilight.foromotion.net/forum-f17/topic-t2551.htm
teamjacob
TM Jacob
teamjacob


Брой мнения : 116
Join date : 02.07.2009
Age : 27
Местожителство : В къщата на Джейки...

Ренесме и Джейкъб?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ренесме и Джейкъб?!   Ренесме и Джейкъб?! I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 6:49 pm

Според мен са невероятна двойка. Много ще са ми интересне децата им Laughing . Аз съм твърдо За тяхната любов, иначе Джейк щеше да остане сам и нещастен, а така НЕ МОЖЕ!
Върнете се в началото Go down
http://www.paramore-source.dir.bg
angel4etoto100
Team Edward
angel4etoto100


Брой мнения : 128
Join date : 03.07.2009
Местожителство : Във КъЩатА нА КъЛАнОви

Ренесме и Джейкъб?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ренесме и Джейкъб?!   Ренесме и Джейкъб?! I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 10:17 pm

Страхотна двойка и двамата са сладки...поне в книагата пише така...
Върнете се в началото Go down
JaCoB_GiRl
To be, or not to be?
JaCoB_GiRl


Брой мнения : 245
Join date : 02.07.2009
Age : 32
Местожителство : In Jacob`s arms

Ренесме и Джейкъб?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ренесме и Джейкъб?!   Ренесме и Джейкъб?! I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 10:41 pm

Отначало е трудно за възприемане.Все пак тя е просто бебе.Но отпечатването не става по негово желание.А и докато е бебе,той ще й бъде като най-добър приятел и като брат.След като порастне тя ще има правото да избере него или някой друг.
Но симпатиите,който тя изпитва към него..и това че го искам постоянно покрей себе си,говорят за една сериозна и истинска връзка в бъдеще.
Радвам им се.Харесват ми,защото Джейк също трябва да е щастлив.А и Стефани е направила Неси като липсващото парче в сърцето на Джейк Smile
Върнете се в началото Go down
true_blood_and_twilight
*Слънчо*
true_blood_and_twilight


Брой мнения : 51
Join date : 02.07.2009
Местожителство : Форкс

Ренесме и Джейкъб?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ренесме и Джейкъб?!   Ренесме и Джейкъб?! I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 11:59 am

Много сладка двойка са. I love you Прекрасно си подхождат. Razz Чудя се какви ли ще съм й децата? Laughing Полувампир-полувърколак. Laughing
Върнете се в началото Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Брой мнения : 36
Join date : 02.07.2009

Ренесме и Джейкъб?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ренесме и Джейкъб?!   Ренесме и Джейкъб?! I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 9:07 pm

Не ми кaзвайте, че импринтването е преведено отпечтаване? В официлания превод? Crying or Very sad
A иначе тази двойка много ми харесва- да, Неси е все още бебе, но тя расте бързо и иска Джейк до нея. За мен тя е момичето за него-безсмъртна, специална, красива и най-вече -тя споделя чувствата му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ренесме и Джейкъб?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ренесме и Джейкъб?!   Ренесме и Джейкъб?! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ренесме и Джейкъб?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Едуард или Джейкъб??
» Тейлър Лаутнър /Джейкъб Блек/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Форум на Здрач-
Идете на: