~Необикновени създания~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Необикновени създания~

Форумът за теб! Форум само за необикновенните създания, които съществуват само във въображението ни!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Върколаците..Глутницата на Ла Пуш..

Go down 
+2
Little Wish
mims3
6 posters
АвторСъобщение
mims3
..UnTamed..
mims3


Брой мнения : 362
Join date : 29.06.2009
Age : 29
Местожителство : Там, където е сърцето ми...

Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. Empty
ПисанеЗаглавие: Върколаците..Глутницата на Ла Пуш..   Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 6:30 pm

Какво мислите за вечните врагове на вампирите??..Кой Ви допада най-много??..А имали някой, който Ви дразни??


Последната промяна е направена от mims3 на Пон Дек 21, 2009 9:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://twilight.foromotion.net/forum-f17/topic-t2551.htm
Little Wish
Чистокръвна Вълчица- Дете на Луната
Little Wish


Брой мнения : 211
Join date : 29.06.2009
Age : 27
Местожителство : .. някъде из пустините на Северния Ледовит Океан..

Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върколаците..Глутницата на Ла Пуш..   Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 7:29 pm

След Джейкъб... Намесата на върколаците беше.. просто.. уникална. Те винаги са весели, шегуват се, много са готини и ме кефят. Освен Джейк I love you ме кефят Сет, Куил и Ембри. Сам ми е леко антипатичен.
Върнете се в началото Go down
https://unusualcreatures.bulgarianforum.net
angel4etoto100
Team Edward
angel4etoto100


Брой мнения : 128
Join date : 03.07.2009
Местожителство : Във КъЩатА нА КъЛАнОви

Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върколаците..Глутницата на Ла Пуш..   Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 10:14 pm

Хах върколаците са една забавна дружинка която умее да се весели....всички са готини...и много забавни....
Върнете се в началото Go down
EfaCullen
Cullen Vampire
EfaCullen


Брой мнения : 147
Join date : 02.07.2009
Age : 31
Местожителство : Cullen`s home

Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върколаците..Глутницата на Ла Пуш..   Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 11:07 pm

аз не обърнах особено голямо внимание на върколаците в която и да е книга.. вярно- имат силна позиция,но някак си.. незнам.. просто не ме привлича идеята.. дори не се насилих да запомням всичките семейни връзки.. от всичко запомних ,че има и момиче в глутницата.. още някои малки подробности и че Емили е белязана.. и че Джейк трабвало да е Алфа,но той не искал.. не са ми толкова интересни.. иначе да- весели образи са, и от книгата можеш да си направиш доста добра представа за тях..
Върнете се в началото Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Брой мнения : 36
Join date : 02.07.2009

Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върколаците..Глутницата на Ла Пуш..   Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. I_icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 9:44 pm

Ще кажа само-големи сладури! Особено Сет! Малко на места ме дразни Сам-прекалено прецизен е cheers Много ме радват тези индианчета!
Върнете се в началото Go down
teamjacob
TM Jacob
teamjacob


Брой мнения : 116
Join date : 02.07.2009
Age : 27
Местожителство : В къщата на Джейки...

Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върколаците..Глутницата на Ла Пуш..   Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. I_icon_minitimeНед Юли 05, 2009 2:53 pm

Глутницата е супер! Разбира се, че любимец си ми остава Джейки! Иначе харесвам Куил, Ембри и Сет и разбира се Лия. Само Сам не ми допада, но какво да се прави ще го преживея!
Върнете се в началото Go down
http://www.paramore-source.dir.bg
Sponsored content





Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върколаците..Глутницата на Ла Пуш..   Върколаците..Глутницата на Ла Пуш.. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Върколаците..Глутницата на Ла Пуш..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~Необикновени създания~  :: Форум на Здрач-
Идете на: